Jednodniowe wycieczki z Sarasoty. Na razie trzy, ale niedługo będzie o wiele więcej!

Farma borówki amerykańskiej

Borówka amerykańska prosto z krzaczka! Tego można doświadczyć na Lyna Berry Farm w Lithia, godzinę drogi od Sarasoty. Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu.

Arcadia

Miasteczko znajdujące się godzinę drogi na wschód od Sarasoty. Słynie nie tylko z rodeo, które się tutaj odbywa, ale też z ulicy pełnej sklepów z antykami, w których można znaleźć prawdziwe skarby.

Spływ canoe rzeką Peace River

Idealny relaks! Momentami w trakcie spływu słychać… nie, nic nie słychać… całkowita cisza. I te widoki wokół. I aligatory w wodzie! Niesamowita przygoda i atrakcja. 

Kennedy Space Center

Centrum kosmiczne im. Johna F. Kennedy’ego to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych na Florydzie. Znajduje się na Przylądku Canaveral po wschodniej stronie Florydy.

St. Pete Pier w St. Petersburgu

Każdy może tutaj znaleźć coś dla siebie. Idealne miejsce na spędzenie fajnego dnia dla całej rodziny. Z molo roztacza się piękny widok na skyline St. Pete.

Naples

Naples liczy ok. 20tys. mieszkańców i znajduje się w hrabstwie Collier. Jest to jedno z najbogatszych miast w USA. Niektóre domy przekraczają cenę 50 mln dolarów!